Базен INTEX 366x76 cm БЕЗ филтер пумпа - 28130
   Базен INTEX 366x76 cm БЕЗ филтер пумпа - 28130
   Базен INTEX 366x76 cm БЕЗ филтер пумпа - 28130
   Базен INTEX 366x76 cm БЕЗ филтер пумпа - 28130
   Базен INTEX 366x76 cm БЕЗ филтер пумпа - 28130

   Базен INTEX 366x76 cm БЕЗ филтер пумпа - 28130

   Напиши рецензија (0)
   6.200 ден.
   7.990 ден.
   Заштеди 1.790 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Секое лето си има своја приказна. Започнете ја вашата и обезбедете си базен за релаксирање и забава за вас и вашите најмили.

   Изненадете ги вашите најмили со базен и пружете им задоволство и бесконечна забава во жешките летни денови.

   Изработен од издржлив PVC материјал кој е наменет за повеќегодишна употреба.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Вид на базен: на надувување.

   • Капацитет: 5620L за 80% од капацитетот на базенот.

   • Длабочина: 76 cm.

   • Дијаметар: 366 cm

   30 28130
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Базен INTEX 366x76 cm БЕЗ филтер пумпа - 28130

   16 други производи во иста категорија:

   Базен INTEX 366x76 cm БЕЗ филтер пумпа - 28130

   6.200 ден.
   7.990 ден.
   Заштеди 1.790 ден.
   со ДДВ