Базен INTEX 122x25 + топка
   Базен INTEX 122x25 + топка
   Базен INTEX 122x25 + топка
   Базен INTEX 122x25 + топка

   Базен INTEX 122x25 + топка

   Напиши рецензија (0)
   600 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Секое лето си има своја приказна. Започнете ја вашата и обезбедете си базен за релаксирање и забава.

   Изненадете ги вашите најмили со базен и пружете им задоволство и бесконечна забава во жешките летни денови.

   Изработен од издржлив PVC материјал кој е наменет за повеќегодишна употреба.

   Дизајниран со весели и пријатни шари.

   Вклучува базен, топка за во вода и гума.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Вид на базен: на надувување.

   Капацитет: 150L.

   Димензии: 122x25 cm.

   3059460
   900 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Базен INTEX 122x25 + топка

   16 други производи во иста категорија:

   Базен INTEX 122x25 + топка

   600 ден.
   со ДДВ