Базен INTEX 396x84 cm БЕЗ филтер пумпа - 28143
   Базен INTEX 396x84 cm БЕЗ филтер пумпа - 28143
   Базен INTEX 396x84 cm БЕЗ филтер пумпа - 28143

   Базен INTEX 396x84 cm БЕЗ филтер пумпа - 28143

   Напиши рецензија (0)
   7.490 ден.
   8.900 ден.
   Заштеди 1.410 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Базен INTEX 396x84 cm БЕЗ филтер пумпа - 28143

   Димензии: 396цм дијаметра, 84цм висина.

   Капацитет 7.290 литри (80% наполентост на базенот)

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Базен INTEX 396x84 cm БЕЗ филтер пумпа - 28143

   Димензии: 396цм дијаметра, 84цм висина.

   Капацитет 7.290 литри (80% наполентост на базенот)

   30 28143
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Базен INTEX 396x84 cm БЕЗ филтер пумпа - 28143

   16 други производи во иста категорија:

   Базен INTEX 396x84 cm БЕЗ филтер пумпа - 28143

   7.490 ден.
   8.900 ден.
   Заштеди 1.410 ден.
   со ДДВ