Базен INTEX 488x122 cm со пумпа, скали, покривка и подлога - 26326
   Базен INTEX 488x122 cm со пумпа, скали, покривка и подлога - 26326
   Базен INTEX 488x122 cm со пумпа, скали, покривка и подлога - 26326
   Базен INTEX 488x122 cm со пумпа, скали, покривка и подлога - 26326
   Базен INTEX 488x122 cm со пумпа, скали, покривка и подлога - 26326
   Базен INTEX 488x122 cm со пумпа, скали, покривка и подлога - 26326

   Базен INTEX 488x122 cm со пумпа, скали, покривка и подлога - 26326

   Напиши рецензија (0)
   51.990 ден.
   56.900 ден.
   Заштеди 4.910 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Intex 26326 Ultra Frame 488x122cm монтажен базен 

   Капацитет 19.156 литри (90%),

   Димензии: 488x122cm,

   Песочна филтер пумпа со капацитет 4.500 литри на час 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Intex 26326 Ultra Frame 488x122cm монтажен базен 

   Капацитет 19.156 литри (90%),

   Димензии: 488x122cm,

   Песочна филтер пумпа со капацитет 4.500 литри на час 

   26326
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Базен INTEX 488x122 cm со пумпа, скали, покривка и подлога - 26326

   16 други производи во иста категорија:

   Базен INTEX 488x122 cm со пумпа, скали, покривка и подлога - 26326

   51.990 ден.
   56.900 ден.
   Заштеди 4.910 ден.
   со ДДВ