Базен INTEX 400x200x100 cm со пумпа и скали - 26788
   Базен INTEX 400x200x100 cm со пумпа и скали - 26788
   Базен INTEX 400x200x100 cm со пумпа и скали - 26788
   Базен INTEX 400x200x100 cm со пумпа и скали - 26788
   Базен INTEX 400x200x100 cm со пумпа и скали - 26788

   Базен INTEX 400x200x100 cm со пумпа и скали - 26788

   Напиши рецензија (0)
   22.950 ден.
   32.900 ден.
   Заштеди 9.950 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Базен INTEX 400x200x100 cm со пумпа и скали 

   Димензии: 400x200x100 cm

   Капацитет: 6.836 литри (90%)

   Филтер пумпа со капацитет 2.270 литри на час

   Бренд: INTEX

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Базен INTEX 400x200x100 cm со пумпа и скали 

   Димензии: 400x200x100 cm

   Капацитет: 6.836 литри (90%)

   Филтер пумпа со капацитет 2.270 литри на час

   Бренд: INTEX

   30 26788
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Базен INTEX 400x200x100 cm со пумпа и скали - 26788

   16 други производи во иста категорија:

   Базен INTEX 400x200x100 cm со пумпа и скали - 26788

   22.950 ден.
   32.900 ден.
   Заштеди 9.950 ден.
   со ДДВ