Базен INTEX 396x84 со филтер пумпа - 28142
   Базен INTEX 396x84 со филтер пумпа - 28142
   Базен INTEX 396x84 со филтер пумпа - 28142
   Базен INTEX 396x84 со филтер пумпа - 28142
   Базен INTEX 396x84 со филтер пумпа - 28142
   Базен INTEX 396x84 со филтер пумпа - 28142

   Базен INTEX 396x84 со филтер пумпа - 28142

   Напиши рецензија (0)
   9.290 ден.
   12.990 ден.
   Заштеди 3.700 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Секое лето си има своја приказна. Започнете ја вашата и обезбедете си базен за релаксирање и забава за бас и вашите најмили.

   Изненадете ги вашите најмили со базен и пружете им задоволство и бесконечна забава во жешките летни денови.

   Изработен од многу издржлив трослоен PVC материјал кој е наменет за повеќегодишна употреба.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Вид на базен: на надувување.

   • Капацитет: 7300L за 80% од капацитетот на базенот.

   • Длабочина: 84 cm.

   • Дијаметар: 396 cm.

   • Пакетот содржи филтер пумпа со капацитет на филтрирање од 2000L на час.

   30 28142
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Базен INTEX 396x84 со филтер пумпа - 28142

   16 други производи во иста категорија:

   Базен INTEX 396x84 со филтер пумпа - 28142

   9.290 ден.
   12.990 ден.
   Заштеди 3.700 ден.
   со ДДВ