Базен INTEX 147x33
   Базен INTEX 147x33
   Базен INTEX 147x33
   Базен INTEX 147x33
   Базен INTEX 147x33

   Базен INTEX 147x33

   Напиши рецензија (0)
   850 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Секое лето си има своја приказна. Започнете ја вашата и обезбедете си базен за вас и вашите најмили за релаксација и забава.

   Изненадете ги вашите најмили со базен и пружете им задоволство и бесконечна забава во жешките летни денови.

   Дизајниран со пријатни и топли бои розева жолта и зелена.

   Вид на базен: на надувување.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Капацитет: 275L.

   Димензии: 147x33 cm.

   Висина: 33 cm.

   3057422
   13 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Базен INTEX 147x33

   16 други производи во иста категорија:

   Базен INTEX 147x33

   850 ден.
   со ДДВ