Базен INTEX 549x122 cm со пумпа, скали, покривка и подлога - 26744
   Базен INTEX 549x122 cm со пумпа, скали, покривка и подлога - 26744
   Базен INTEX 549x122 cm со пумпа, скали, покривка и подлога - 26744
   Базен INTEX 549x122 cm со пумпа, скали, покривка и подлога - 26744
   Базен INTEX 549x122 cm со пумпа, скали, покривка и подлога - 26744
   Базен INTEX 549x122 cm со пумпа, скали, покривка и подлога - 26744
   Базен INTEX 549x122 cm со пумпа, скали, покривка и подлога - 26744

   Базен INTEX 549x122 cm со пумпа, скали, покривка и подлога - 26744

   Напиши рецензија (0)
   50.990 ден.
   54.000 ден.
   Заштеди 3.010 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   INTEX 26744 Prism Frame Greywood 549x122 cm, филтер пумпа, скали, подлога и прекривка

   Димензии: 549x122 cm

   Капацитет: 24.311 литри (90%)

   Филтер пумпа со песок

   Бренд: INTEX

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   INTEX 26744 Prism Frame Greywood 549x122 cm, филтер пумпа, скали, подлога и прекривка

   Димензии: 549x122 cm

   Капацитет: 24.311 литри (90%)

   Филтер пумпа со песок

   Бренд: INTEX

   26744
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Базен INTEX 549x122 cm со пумпа, скали, покривка и подлога - 26744

   16 други производи во иста категорија:

   Базен INTEX 549x122 cm со пумпа, скали, покривка и подлога - 26744

   50.990 ден.
   54.000 ден.
   Заштеди 3.010 ден.
   со ДДВ