• Ново
  Работен стол STARK Black
  Работен стол STARK Black
  Работен стол STARK Black
  Работен стол STARK Black
  Работен стол STARK Black

  Работен стол STARK Black

  Напиши рецензија (0)
  8.600 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Работен стол STARK Black

  боја: црна 

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  STARK Black е ергономски стол изработен од комбинација на ткаенина и мрежа.

  • Амортизер за непречено прилагодување на висината и механизам TILT кој овозможува релакс со заклучување во правобитна работна позиција.
  • Ергономски потпирач за грб изработен од мрежа во црна боја.
  • Прилагодете ја силата на нишање според тежината на корисникот.
  • Отстранливи потпирачи за раце, амортизирани со влошки и тапацирани со црн дамаск.
  • Прилагодлив потпирач за глава - висина и агол на навалување, тапациран во црна мрежа.
  • Дозволено оптоварување до 120 kg.
  STARK Black
  9 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Работен стол STARK Black

  16 други производи во иста категорија:

  Работен стол STARK Black

  8.600 ден.
  со ДДВ