IKEA KULLEN Фиокар со 6 фиоки - темно кафен
   IKEA KULLEN Фиокар со 6 фиоки - темно кафен
   IKEA KULLEN Фиокар со 6 фиоки - темно кафен
   IKEA KULLEN Фиокар со 6 фиоки - темно кафен

   IKEA KULLEN Фиокар со 6 фиоки - темно кафен

   Напиши рецензија (0)
   9.390 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот 

   Материјал:  иверица

   Боја: темно кафена

   Димензии на производот:

   Ширина: 140 cm

   Длабочина:  40 cm

   Висина: 72 cm 

    

   Број пакети: 2

   Димензии на пакувањето: 

   - пакет 1 

   Должина: 145 cm

   Ширина: 42 cm

   Висина: 8 cm

   Бруто тежина на пакувањето: 26.40 kg

   - пакет 2

   Должина: 74 cm

   Ширина: 40 cm

   Висина: 11 cm

   Бруто тежина на пакувањето: 15.60 kg

   00309235
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA KULLEN Фиокар со 6 фиоки - темно кафен

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA KULLEN Фиокар со 6 фиоки - темно кафен

   9.390 ден.
   со ДДВ