Дрвена полица 900х800х400
   Дрвена полица 900х800х400
   Дрвена полица 900х800х400
   Дрвена полица 900х800х400
   Дрвена полица 900х800х400

   Дрвена полица 900х800х400

   Напиши рецензија (0)
   1.600 ден.
   2.900 ден.
   Заштеди 1.300 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Висина 900 / Ширина 800 / Длабочина 400

   Дебелина на летва: 14x65mm

   Број на рафтови: 3

   Материјал: цврсто борово дрво

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Висина 900 / Ширина 800 / Длабочина 400

   Дебелина на летва: 14x65mm

   Број на рафтови: 3

   Материјал: цврсто борово дрво

   601502
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Дрвена полица 900х800х400

   16 други производи во иста категорија:

   Дрвена полица 900х800х400

   1.600 ден.
   2.900 ден.
   Заштеди 1.300 ден.
   со ДДВ