Електричен млин за грозје со пумпа 20 Grifo
   Електричен млин за грозје со пумпа 20 Grifo
   Електричен млин за грозје со пумпа 20 Grifo
   Електричен млин за грозје со пумпа 20 Grifo
   Електричен млин за грозје со пумпа 20 Grifo
   Електричен млин за грозје со пумпа 20 Grifo

   Електричен млин за грозје со пумпа 20 Grifo

   Напиши рецензија (0)
   56.940 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Модел на млин направен од емајлиран челик, со капацитет на производство од 2000 кг. на час. Опремен со голема корпа за лесно истурање на материјалот.Млинот е опремен со одделувач на рачките од грозјето изработен од не `рѓосувачки челик .

   DVEP20 е опремен со голема пумпа и моќен електричен мотор.

   Висококвалитетните материјали на изработка обезбедуваат висока издржливост, сигурност и цврстина а тоа гарантира постојани и  одлични перформанси на работа.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензии : 870x500х850mm

   Тип : електричен со пумпа

   Капацитет: 2 тона на час

   Производител: Grifo

   Земја на потекло: Италија

   Гаранција: 1 година

   009349
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Електричен млин за грозје со пумпа 20 Grifo

   6 други производи во иста категорија:

   Електричен млин за грозје со пумпа 20 Grifo

   56.940 ден.
   со ДДВ