Xiaomi Router AX3200
   Xiaomi Router AX3200

   Xiaomi Router AX3200

   Напиши рецензија (0)
   3.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Mi Router AX3200 поддржува 2,4 GHz и 5 GHz безжични мрежи.

   Овие два опсега имаат комбинирана теоретска безжична брзина од максимум 3202 Mbps. 

   Уживајте во ултра брз пристап до Интернет, стабилна покриеност со сигнал, користење со голема брзина, беспрекорни HD видеа и онлајн игри.

   Технологијата OFDMA му овозможува на вашиот рутер да испраќа податоци до повеќе крајни уреди со само еден пренос, каде што традиционалниот рутер треба да испрати повеќе преноси. 

   OFDMA овозможува поефикасен пренос и намалена латентност, така што можете да користите повеќе уреди во исто време и да уживате во моментална реакција кога играте онлајн игри, без разлика дали сте на вашиот компјутер или паметен телефон.

   Гаранција: 1 година

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   DVB4314GL
   11 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Xiaomi Router AX3200

   5 други производи во иста категорија:

   Xiaomi Router AX3200

   3.990 ден.
   со ДДВ