Заштитници за појас за седиште - минт
   Заштитници за појас за седиште - минт

   Заштитници за појас за седиште - минт

   Напиши рецензија (0)
   400 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Заштитниците се наменети за безбедносниот ремен на седиштето за во автомобил или на столчето за хранење. Благодарение на неговата памучна структура вратчето на вашето бебе секогаш ќе биде безбедено.

   Спецификација:

   Димензии на производот: 8x18cm.

   Димензии на пакувањето: 12x27cm.

   900159
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Заштитници за појас за седиште - минт

   16 други производи во иста категорија:

   Заштитници за појас за седиште - минт

   400 ден.
   со ДДВ