Организатор за креветче
   Организатор за креветче
   Организатор за креветче
   Организатор за креветче

   Организатор за креветче

   Напиши рецензија (0)
   490 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Организаторот му дава на вашето дете лесен пристап до неговите омилени играчки. Компактибилен на секоја страна на креветот.

   Спецификација:

   Димензии на производот: 54x69cm.

   Димензии на пакувањето: 18x24x4cm.

   900248
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Организатор за креветче

   16 други производи во иста категорија:

   Организатор за креветче

   490 ден.
   со ДДВ