Организатор за седиште на автомобил
   Организатор за седиште на автомобил
   Организатор за седиште на автомобил
   Организатор за седиште на автомобил

   Организатор за седиште на автомобил

   Напиши рецензија (0)
   740 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Организаторот ви овозможува омилените играчки и се што ви е потребно за вашето дете да ви бидат достапни без да имате неред во автомобилот. Едноставен е за монтирање, практичен и корисен производ изработен од специјална ткаенина што се пере.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Спецификација:

   Димензии на производот: 37x57cm.

   Димензии на пакувањето: 19x23x7cm.

   900190
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Организатор за седиште на автомобил

   16 други производи во иста категорија:

   Организатор за седиште на автомобил

   740 ден.
   со ДДВ