• Ново
  ТВ комода Nova - атлантик/антрацит
  ТВ комода Nova - атлантик/антрацит
  ТВ комода Nova - атлантик/антрацит
  ТВ комода Nova - атлантик/антрацит
  ТВ комода Nova - атлантик/антрацит

  ТВ комода Nova - атлантик/антрацит

  Напиши рецензија (0)
  3.999 ден.
  7.499 ден.
  Заштеди 3.500 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  ТВ комода изработена од квалитетна иверица со дебелина од 18 mm

  Димензии

  Должина: 160 cm

  Висина: 44,8 cm

  Длабочина: 31,8 cm

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  ТВ комода изработена од квалитетна иверица со дебелина од 18 mm

  Димензии

  Должина: 160 cm

  Висина: 44,8 cm

  Длабочина: 31,8 cm

  Производот се испорачува спакуван во кутија и е од типот „склопи сам“. Монтажата е едноставна, а во кутијата е вклучено упатство и се' што ви е потребно за составување.

  11-16-28
  16 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  ТВ комода Nova - атлантик/антрацит

  16 други производи во иста категорија:

  ТВ комода Nova - атлантик/антрацит

  3.999 ден.
  7.499 ден.
  Заштеди 3.500 ден.
  со ДДВ