Дрвена полица за вино 380х440х250
   Дрвена полица за вино 380х440х250
   Дрвена полица за вино 380х440х250

   Дрвена полица за вино 380х440х250

   Напиши рецензија (0)
   650 ден.
   1.200 ден.
   Заштеди 550 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Висина 380 / Ширина 440 / Длабочина 250

   Полица за 12 шишиња вино

   Дебелина на летва: 14x45mm

   Материјал: цврсто борово дрво

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Висина 380 / Ширина 440 / Длабочина 250

   Полица за 12 шишиња вино

   Дебелина на летва: 14x45mm

   Материјал: цврсто борово дрво

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   601512
   95 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Дрвена полица за вино 380х440х250

   16 други производи во иста категорија:

   Дрвена полица за вино 380х440х250

   650 ден.
   1.200 ден.
   Заштеди 550 ден.
   со ДДВ