Дрвена полица 1700х800х280
   Дрвена полица 1700х800х280
   Дрвена полица 1700х800х280

   Дрвена полица 1700х800х280

   Напиши рецензија (0)
   1.700 ден.
   3.150 ден.
   Заштеди 1.450 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Висина 1700 / Ширина 800 / Длабочина 280

   Дебелина на летва: 14x45mm

   Број на рафтови: 4

   Материјал: цврсто борово дрво

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Висина 1700 / Ширина 800 / Длабочина 280

   Дебелина на летва: 14x45mm

   Број на рафтови: 4

   Материјал: цврсто борово дрво

   601503
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Дрвена полица 1700х800х280

   16 други производи во иста категорија:

   Дрвена полица 1700х800х280

   1.700 ден.
   3.150 ден.
   Заштеди 1.450 ден.
   со ДДВ