Reolink Lumus камера
   Reolink Lumus камера

   Reolink Lumus камера

   Напиши рецензија (0)
   4.800 ден.
   5.350 ден.
   Заштеди 550 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Outdoor WiFi Security Camera with Spotlight

   Гаранција 2 години

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   1080p Full HD

   Color Night Vision

   2-Way Audio

   2.4 GHz WiFi

   Motion Alerts

   Motion, 24/7 or Scheduled Record

   Certified Weatherproof

   611103
   9 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Reolink Lumus камера

   16 други производи во иста категорија:

   Reolink Lumus камера

   4.800 ден.
   5.350 ден.
   Заштеди 550 ден.
   со ДДВ