Сигурносни камери

Поткатегории

Активни филтери

Камера за надзор CAMERA XIAOMI MI DASH CAM 1S...

Цена 3 699 ден
20 На залиха
  • 1080P, Star night vision
  • 3D Noise reduction
  • up to 140 degree angle of view
  • Parking Monitor
  • Built in gravity sensor, detect collision and automatically save data
  • 3 inch IPS large screen
  • WiFi connection available to view monitoring screens in real time
  • Smart Voice control
  • Гаранција 360 месеци

IMOU IPC-S21FP Cruiser SE камера

Цена 6 150 ден
5 На залиха

Cruiser SE, full color, four night vision modes; rotation: 355° pan & 90° Tilt; resolution 2Mpx, 1/2.9"; progressive CMOS, H. 265/H.264, video compression up to 25 fps frame rate; 16xDigital Zoom, 3.6mm Fixed lens, night vision (IR) up to 30m, field of view: 86°(H), 45°(V), 105°(D), DC12V, 2,4GHz Wi-Fi & 1x100Mbps Ethernet Port, Dual Antenna, Micro SD up to 256GB,, IP66, Built-in Mic, Motion Detection, Human Detection, Smart Tracking, Active deterrence (built in spotlight), Continuous Recording (on the MicroSD card used the Imou application), Geofencing, management via the Imou Life APP (iOS, Android)

Гаранција (месеци): 12

Imou 2MP IPC-F22A (PoE) камера

Цена 2 590 ден
Распродадено

IPC-F22AP, PoE camera, resolution 2Mpx, 1/2.8" progressive CMOS, H.265/H.264, video compression up to 20 fps frame rate; 16xDigital Zoom, 2.8mm lens, night vision (IR) up to 30m, field of view: 102°(H), 54°(V), 120°(D), PoE Power Supply, NVR storage, 1x100Mbps Ethernet Port, IP67, Built-in Mic, Motion Detection, Configurable Region, Human Detection; ONVIF

Гаранција (месеци): 12

Imou 2MP IPC-T22A (PoE) камера

Цена 2 590 ден
Распродадено

IPC-T22AP, PoE camera, resolution 2Mpx, 1/2.8" progressive CMOS, H.265/H.264, video compression up to 20 fps frame rate; 16xDigital Zoom, 2.8mm lens, night vision (IR) up to 30m, field of view: 102°(H), 54°(V), 120°(D), PoE Power Supply, NVR storage; 1x100Mbps Ethernet Port, Motion Detection, Configurable Region, Human Detection; ONVIF

Гаранција (месеци): 12

Imou Bullet 2E 4mp-IPC-F42FP-D камера

Цена 4 090 ден
Распродадено

Bullet 2E 4MP, full color, four night vision modes; resolution 4Mpx, 1/2.7" progressive CMOS, H.265/H.264, video compression, up to 25 fps frame rate; 16xDigital Zoom, 2.8mm lens, IR up to 30m, field of view: 106°(H), 56°(V), 125°(D), DC12V, 2,4GHz Wi-Fi & 1x100Mbps Ethernet Port, Dual Antenna, Micro SD up to 256GB, IP67, Built-in Mic, Motion Detection, Human Detection, built in spotlight, Continuous Recording (on the MicroSD card used the Imou application), Geofencing, management via the Imou Life APP (iOS, Android)

Гаранција (месеци): 12

IMOU Cue 2 2MP IPC-C22EP-D камера

Цена 1 499 ден
Распродадено

Со 1080P Full HD следење во живо и двонасочно аудио, Cue 2 ви овозможува да останете во контакт со вашето семејство. Функцијата Human detection брзо наоѓа луѓе во сликата и веднаш испраќа известување до вашиот паметен телефон,што ви овозможува да следите што е важно без да добивате досадни лажни предупредувања.

Гаранција (месеци): 12

Mi 360 Home Security Camera 2K Pro

Цена 3 280 ден
10 На залиха

Резолуција:1296p

Вид на камера:IP

Отвор:f/14

Меморија: MicroSD card (до 32GB)

Работи на температура од -10°C ДО 50°C

Поддржува: wifi, bluetooth

Работи со: Android 4.4+, iOS 9.0+

Гаранција: 1 година

Соларен панел за Xiaomi IMILAB EC4

Цена 1 890 ден
Распродадено

Соларен панел за IP камера IMILAB EC4, фотоволтаичен панел, микро USB интерфејс, кабел 40cm, прилагодлив агол на навалување, ниво на заштита IP67, работна температура -20 до +60 °C.

Сет Xiaomi IMILAB EC4 сигурносна надзорна...

Цена 9 590 ден
Распродадено

Full HD 1080p, gateway, соларен панел, 2560 × 1440 pixel, 64GB, поврзување преку WiFi |Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава до дома | 1 година гаранција

70mai Dash Cam A400 Предна Камера + 70mai RC09...

Цена 5 590 ден
Распродадено

A400+RC06 dash cam сет, 1440p QHD (2560 x 1440), батерија од 500mAh, WDR технологија

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава до дома | 1 година гаранција

Паметна Предна Камера За Автомобил 70mai Dash...

Цена 6 190 ден
Распродадено

Комплет паметна предна камера за автомобил Xiaomi 70mai Dash Cam Pro Plus + задна камера 70mai RC06.

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава до дома | 1 година гаранција

Xiaomi IMILAB EC3 1296P - Сигурносна надзорна...

Редовна цена 5 590 ден Цена 4 490 ден
2 На залиха

Надзорна камера 3MP, 2304*1296p Full HD, агол на снимање 270°, ноќно снимање, апликација Mi Home | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава | 1 година гаранција

Xiaomi 70mai Midrive D04 Dash Cam - камера за...

Редовна цена 5 990 ден Цена 4 690 ден
2 На залиха

2K, 1600P HD dash cam, 2560 x 1600p, G-сензор | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава | 2 години гаранција

Xiaomi IMILAB EC2 1080P - Сигурносна надзорна...

Цена 5 990 ден
Распродадено

Надворешна безжична надзорна камера, агол на снимање од 120 °, ноќно снимање | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава

Xiaomi IMILAB EC2 1080P - Сигурносна надзорна...

Цена 6 190 ден
Распродадено

Надворешна безжична надзорна камера, агол на снимање од 120 °, ноќно снимање | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава

Xiaomi Mi Home Security 1080p 360° - Сигурносна...

Цена 3 199 ден
10 На залиха

Pan / Tilt, 360 ° хоризонтално, 115 ° вертикално, 1080P, WiFi, ноќно снимање | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава | 1 година гаранција

Производот е додаен за споредба.