Снимач за IP камери (NVR) со HDD Reolink RLK8-410B4 + 4 камери RLC-B500(AI-bullet)
   Снимач за IP камери (NVR) со HDD Reolink RLK8-410B4 + 4 камери RLC-B500(AI-bullet)

   Снимач за IP камери (NVR) со HDD Reolink RLK8-410B4 + 4 камери RLC-B500(AI-bullet)

   Напиши рецензија (0)
   42.000 ден.
   46.700 ден.
   Заштеди 4.700 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   24/7 Stay Protected in 5MP/4MP Super HD

   Гаранција 2 години

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Снимач за IP камери (NVR) со вграден HDD и напојување Reolink RLK8-410B4 + 4*RLC-B500(AI) bullet камери 

   4*RLC-B500(AI)

   Person/Vehicle Detection

   Power over Ethernet 

   With 8-Channel NVR 

   2TB HDD Built-in (support up to 12TB, Max. 6TB capacity for each HDD)

   611125

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Снимач за IP камери (NVR) со HDD Reolink RLK8-410B4 + 4 камери RLC-B500(AI-bullet)

   16 други производи во иста категорија:

   Снимач за IP камери (NVR) со HDD Reolink RLK8-410B4 + 4 камери RLC-B500(AI-bullet)

   42.000 ден.
   46.700 ден.
   Заштеди 4.700 ден.
   со ДДВ