IMOU Ranger 2 2MP IPC-TA22CP-D камера
   IMOU Ranger 2 2MP IPC-TA22CP-D камера

   IMOU Ranger 2 2MP IPC-TA22CP-D камера

   Напиши рецензија (0)
   1.899 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   360° Coverage with AI Human Detection and Privacy Mode Human Detection | 1080P | 360° Coverage | Built-in Siren | Smart Tracking | Privacy Mode | Abnormal Sound Alarm | Night Vision | Two-way Talk | Cloud

   Гаранција (месеци): 12

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   0001254934

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IMOU Ranger 2 2MP IPC-TA22CP-D камера

   16 други производи во иста категорија:

   IMOU Ranger 2 2MP IPC-TA22CP-D камера

   1.899 ден.
   со ДДВ