• Ново
  Камера за надзор XIAOMI Mi 360 2K BHR4193GL
  Камера за надзор XIAOMI Mi 360 2K BHR4193GL
  Камера за надзор XIAOMI Mi 360 2K BHR4193GL
  Камера за надзор XIAOMI Mi 360 2K BHR4193GL
  Камера за надзор XIAOMI Mi 360 2K BHR4193GL
  Камера за надзор XIAOMI Mi 360 2K BHR4193GL

  Камера за надзор XIAOMI Mi 360 2K BHR4193GL

  Напиши рецензија (0)
  3.599 ден.
  со ДДВ
  На залиха
  • Камера:aperture F1.4, 6P lens,
  • Resolution 3MPx - 2K video
  • (2304x1296)Конекција:Wi-Fi 2.4 and 5
  • GHz, Bluetooth 4.2, Google Assistant,
  • Amazon Alexa Двоен микрофон
  • Гаранција 1 година

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  SECURITY CAMERA XIAOMI Mi 360 2K BHR4193GL

  Камера:aperture F1.4, 6P lens, resolution 3MPx - 2K video (2304x1296)

  Конекција:Wi-Fi 2.4 and 5 GHz, Bluetooth 4.2, Google Assistant, Amazon Alexa

  Двоен микрофон

  Агол на гледање 110°, ротација во две оски - 360 ° хоризонтално и 118 ° вертикално

  55026
  20 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Камера за надзор XIAOMI Mi 360 2K BHR4193GL

  16 други производи во иста категорија:

  Камера за надзор XIAOMI Mi 360 2K BHR4193GL

  3.599 ден.
  со ДДВ