Allga San Арника - гел за масажа против болка и напнатост
   Allga San Арника - гел за масажа против болка и напнатост

   Allga San Арника - гел за масажа против болка и напнатост

   Напиши рецензија (0)
   330 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Allga San арника гелот продира длабоко во кожата ја намалува напнатоста и болките. Се користи кај контузија, тапи повреди, истегнувања и исчашувања. Помага при повреди на мускулите, тетивите и зглобовите. Ги намалува отоците и ги лади болните места. Погоден е за спортска масажа на вкочаните мускули и зглобови. Брзо се впива и не ја масти кожата.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Allga San арника гелот продира длабоко во кожата ја намалува напнатоста и болките. Се користи кај контузија, тапи повреди, истегнувања и исчашувања. Помага при повреди на мускулите, тетивите и зглобовите. Ги намалува отоците и ги лади болните места. Погоден е за спортска масажа на вкочаните мускули и зглобови. Брзо се впива и не ја масти кожата.

   Пакување: 100 мл

   Начин на употреба:

   Неколку пати дневно да се нанесе на болните места и нежно да се измасира.

   Предупредување:

   Само за надворешна употреба. Да не се користи кај преосетливост на арника. Да не се нанесува на повредена кожа. Да се избегнува допир со очите и слузницата. Не смее да се применува кај доенчиња и мали деца. Да се чува на температура до 25 степени Целзиусови, надвор од дофат на деца.

   Allga San
   ALGASA04
   930 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Allga San Арника - гел за масажа против болка и напнатост

   6 други производи во иста категорија:

   Allga San Арника - гел за масажа против болка и напнатост

   330 ден.
   со ДДВ