Ранец Kikka Boo - Ivy - темно сив
   Ранец Kikka Boo - Ivy - темно сив

   Ранец Kikka Boo - Ivy - темно сив

   Напиши рецензија (0)
   1.890 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Мултифункционален ранец за додатоци за бебиња.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Мултифункционална торба за додатоци за бебиња;

   Спецификација:

   Вклучено подлога за пресоблекување.

   Лесно се закачува на рачката на количката.

   Широка главна преграда за лесен пристап.

   Преграда за пелени и облека.

   2 прегради со патент.

   1 термоизолирана преграда за шишиња кои со часови ја одржуваат температурата на водата или млекото.

   Странична преграда со отвор за складирање.

   Еластична рачка која се прилагодува по висина.

   Делукс ткаенина со меланж со луксузни кожни додатоци.

   Погодно да се користи како ранец, чанта или торба за рамо;

   100% полиестер;

   Димензии на ранецот: 41 см x 38 см.

   55968
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Ранец Kikka Boo - Ivy - темно сив

   8 други производи во иста категорија:

   Ранец Kikka Boo - Ivy - темно сив

   1.890 ден.
   со ДДВ