Торбица која ви овозможува да имате сè што ви треба за бебето кога сте далеку од дома.

Стилска и функционална, меланж ткаенина со висок квалитет.

Копчиња на рачките со кои лесно се поставува на количката.

Спецификација:

Широк отвор за полесен пристап.

Внатрешни џебови за пелени и додатоци и 2 прегради за шишиња.

Подлога за менување пелени која секогаш ќе биде со вас.

Долга прилагодлива рачка со мека подлога за рамото.

Димензии на производот: 40x27x22см.

550359
10 производи

Нема рецензии во овој момент.

други производи

8 други производи во истата категорија:
Производот е додаен за споредба.