Навлака за дожд за транспортер
   Навлака за дожд за транспортер
   Навлака за дожд за транспортер

   Навлака за дожд за транспортер

   Напиши рецензија (0)
   450 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Навлаката е компактибилна со сите транспортери и овозможува лесна употреба со својата специјална патентна структура која може да се види во темница.

   Спецификација:

   Димензии на производот: 80x56cm.

   Димензии на пакувањето: 19x22x6cm.

   900099
   40 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Навлака за дожд за транспортер

   16 други производи во иста категорија:

   Навлака за дожд за транспортер

   450 ден.
   со ДДВ