Дрвена кутија 520х800х400
   Дрвена кутија 520х800х400
   Дрвена кутија 520х800х400

   Дрвена кутија 520х800х400

   Напиши рецензија (0)
   3.290 ден.
   4.200 ден.
   Заштеди 910 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Висина 520 / Ширина 800 / Длабочина 400

   Дебелина на летва: 12×65 mm

   Материјал: цврсто борово дрво

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Висина 520 / Ширина 800 / Длабочина 400

   Дебелина на летва: 12×65 mm

   Материјал: цврсто борово дрво

   601581
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Дрвена кутија 520х800х400

   16 други производи во иста категорија:

   Дрвена кутија 520х800х400

   3.290 ден.
   4.200 ден.
   Заштеди 910 ден.
   со ДДВ