• Ново
  Дрвена полица 790х570х300
  Дрвена полица 790х570х300
  Дрвена полица 790х570х300

  Дрвена полица 790х570х300

  Напиши рецензија (0)
  3.990 ден.
  4.700 ден.
  Заштеди 710 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Висина 790 / Ширина 570 / Длабочина 300

  Дебелина на летва: 14×45 mm

  Материјал: цврсто борово дрво

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Висина 790 / Ширина 570 / Длабочина 300

  Дебелина на летва: 14×45 mm

  Материјал: цврсто борово дрво

  601591
  100 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Дрвена полица 790х570х300

  16 други производи во иста категорија:

  Дрвена полица 790х570х300

  3.990 ден.
  4.700 ден.
  Заштеди 710 ден.
  со ДДВ