Трамбулина голема
   Трамбулина голема

   Трамбулина голема

   Напиши рецензија (0)
   11.490 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Максимална тежина до 150 kg.

   • Внатрешен дијаметар: 244 cm.

   • Висина на мрежата 180 см.

   • Тежина на трамбулината 44,5кг.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   31469
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Трамбулина голема

   16 други производи во иста категорија:

   Трамбулина голема

   11.490 ден.
   со ДДВ