Лизгалка
   Лизгалка
   Лизгалка
   Лизгалка
   Лизгалка
   Лизгалка

   Лизгалка

   Напиши рецензија (0)
   3.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Лизгалка која ќе обезбеди бесконечна авантура за вашите малечки.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Омилената играчка на вашите дечиња.

   • Лизгалка која ќе обезбеди бесконечна забава за вашите малечки.

   • Составена од нетоксичен, висококвалитетен материјал, прекрасен и впечатлив дезен на кој нема да можат дечињата да му одолеат.

   • Се пррпорачува за дечиња од 1 до 3 години.

   • Димензии на производот: 130x53x34 cm.

   7888119
   60 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лизгалка

   16 други производи во иста категорија:

   Лизгалка

   3.000 ден.
   со ДДВ