Клацкалка авионче (2 бои)
   Клацкалка авионче (2 бои)
   Клацкалка авионче (2 бои)
   Клацкалка авионче (2 бои)

   Клацкалка авионче (2 бои)

   Напиши рецензија (0)
   4.400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Клацкалка која ќе обезбеди бесконечна авантура за вашите малечки.

   Боја :
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Омилената играчка на секое дете, достапна во две бои: сина и портокалова.

   • Клацкалка која ќе обезбеди бесконечна авантура за вашите малечки.

   • Активноста на клацкалката ги зајакнува мускулите на нозете и рацете за време на движењето, оваа активност е корисна за подобрување на рамнотежата и моторните вештини.

   • Составена од нетоксичен, висококвалитетен материјал,  прекрасен дезен за вашите најмили.

   • Димензии на седиштето: 30 cm.

   • Димензии на производот: 130x37x31 cm.

   7888133
   9999 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Клацкалка авионче (2 бои)

   16 други производи во иста категорија:

   Клацкалка авионче (2 бои)

   4.400 ден.
   со ДДВ