Слушалки Bluetooth JELLICO TWS 7 black
   Слушалки Bluetooth JELLICO TWS 7 black
   Слушалки Bluetooth JELLICO TWS 7 black
   Слушалки Bluetooth JELLICO TWS 7 black
   Слушалки Bluetooth JELLICO TWS 7 black
   Слушалки Bluetooth JELLICO TWS 7 black

   Слушалки Bluetooth JELLICO TWS 7 black

   Напиши рецензија (0)
   1.300 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   ALIENWARE COOL APPEARANCE DESIGN

   1. Bluetooth 5.0. 10m Transmission Distance.

   2. Dust-proof, Sweat Prevention and Life class Waterproof.

   3. Long Battery Life + Type-C Fast Charge.

   4. Comfortable & Stable Wear with Fit Ear Nail Cavity Design.

   5. High Speed Chip Processor, Case Open then Connection in Seconds.

   6. HD Voice Uncompromising to Sound Quality.

   7. Fingerprint Capacitive Touch Control.

   JELLICO-TWS7-black
   19 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Слушалки Bluetooth JELLICO TWS 7 black

   16 други производи во иста категорија:

   Слушалки Bluetooth JELLICO TWS 7 black

   1.300 ден.
   со ДДВ