Tronsmart Encore Spunky Buds - Bluetooth слушалки - Бели
   Tronsmart Encore Spunky Buds - Bluetooth слушалки - Бели
   Tronsmart Encore Spunky Buds - Bluetooth слушалки - Бели
   Tronsmart Encore Spunky Buds - Bluetooth слушалки - Бели
   Tronsmart Encore Spunky Buds - Bluetooth слушалки - Бели
   Tronsmart Encore Spunky Buds - Bluetooth слушалки - Бели
   Tronsmart Encore Spunky Buds - Bluetooth слушалки - Бели
   Tronsmart Encore Spunky Buds - Bluetooth слушалки - Бели

   Tronsmart Encore Spunky Buds - Bluetooth слушалки - Бели

   Напиши рецензија (0)
   2.490 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Конекција Bluetooth, водоотпорност IPX5, Hi-Fi звук, контрола на допир, компатибилни со iPhone, iPad, Samsung, HTC, Xiaomi и др. | Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 6 месеци | Бесплатна и брза достава низ цела Македонија | ЕУ верзија

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Tronsmart Encore Spunky Buds bluetooth слушалки

   Новите Bluetooth слушалки Tronsmart Encore Spunky Buds се конечно достапни! Се карактеризираат со длабок бас и гарантираат звук без нарушувања. Звукот е кристално јасен благодарение на двата интегрирани микрофони кои го намалуваат надворешниот шум.

   Со Bluetooth 5.0 лесно да се поврзуваат кој било од вашите уреди. Сертификацијата IPX5 исто така гарантира отпорност од дожд за непречено користење во текот на сите активности, па дури и во текот на вежбањето.

   Музика и безжични повици - можете да ја слушате вашата омилена музика и да одговарате на повиците со едноставен допир!

   Слушалките имаат автономија од 3,5 часа, а благодарение на базата што може да ги наполни до 3 пати, имате на располагање безжично слушање до 11 часа.

   Освен одговарање и одбивање повици, Spunky Buds овозможуваат контрола на музиката (претходна/следна трака, play/pause) и активација на Voice Assistant.

   Конекторот е тип USB-Type C. Во пакетот има и 2 пара гумички со различни големини (S, M, L), за постабилно носење без ризик за паѓање и се прилагодуваат на различните форми и големини.

   Спецификации:

   Модел: Encore Spunky Buds 

   Верзија на Bluetooth : 5.0 

   Bluetooth компатибилност: A2DP / HFP / HSP / SBC / MP3 / AAC 

   Фрекфенција: 2.400GHz - 2.480GHz 

   Капацитет на батерија: 50mAh x 2 

   Време на полнење: база 1-1,5 часа; слушалки: 1,5-2 часа

   Време за разговор : 4 часа (еднократно) 

   Време репродукција: 3,5 часа 

   Батерија за полннење: 470mAh (слушалките може да се наполнат 3 пати) 

   Tronsmart
   339880

   Технички податоци

   Гаранција
   6 месеци

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Tronsmart Encore Spunky Buds - Bluetooth слушалки - Бели

   16 други производи во иста категорија:

   Tronsmart Encore Spunky Buds - Bluetooth слушалки - Бели

   2.490 ден.
   со ДДВ