Права шипка 180цм
   Права шипка 180цм

   Права шипка 180цм

   Напиши рецензија (0)
   1.880 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Шипка на која може да ставате тегови во зависност од тежината според која сакате да вежбате. 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензии на производот: 180 cm

   121039

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Права шипка 180цм

   16 други производи во иста категорија:

   Права шипка 180цм

   1.880 ден.
   со ДДВ