Тротинет Ridex
   Тротинет Ridex
   Тротинет Ridex
   Тротинет Ridex
   Тротинет Ridex

   Тротинет Ridex

   Напиши рецензија (0)
   3.490 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Екстреа модерен, забавен и лесен сопатник за вашето дете. Преклопете го лесно кога вашето дете ќе се замори и носете го без никаков напор.

   Боја :
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Наменет за деца до 100 kg.

   • Рачката се преклопува за полесен транспорт.

   • Силиконски тркалцата.

   • Сопирачка на задните тркала.

   • 3 висини на регулирање на рачките:77,85,92 cm.

   • Меки гумени рачки за удобно возење.

   • Димензии на пакувањето: 73x34x12 cm.

   • Димензии на производот:84x80x11 cm.

   31237
   9999 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Тротинет Ridex

   15 други производи во иста категорија:

   Тротинет Ridex

   3.490 ден.
   со ДДВ