Детски тротинет MAX GFBS-011 син
   Детски тротинет MAX GFBS-011 син
   Детски тротинет MAX GFBS-011 син
   Детски тротинет MAX GFBS-011 син
   Детски тротинет MAX GFBS-011 син
   Детски тротинет MAX GFBS-011 син

   Детски тротинет MAX GFBS-011 син

   Напиши рецензија (0)
   1.399 ден.
   1.799 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Тротинетот е со три тркала, со дизајн кој е ергономски обликуван со нелизгачка завршница на платформата,исто така има соодветна сопирачка интегрирана во задната оска.Тротинетот лесно се преклопува.

   Гаранција 1 година

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   802815
   50 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Детски тротинет MAX GFBS-011 син

   14 други производи во иста категорија:

   Детски тротинет MAX GFBS-011 син

   1.399 ден.
   1.799 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ