Тротинет - графити
   Тротинет - графити
   Тротинет - графити

   Тротинет - графити

   Напиши рецензија (0)
   2.590 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Ултра модерни и лесни! Шарени и забавни незаборавни моменти. Одличен сопатник на вашето дете во секоја пригода, дали било тоа патување, одмор или во дворот.

   • Наменет за деца до 50 кг. 

   • Силиконски тркала што светат.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   7888023
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Тротинет - графити

   14 други производи во иста категорија:

   Тротинет - графити

   2.590 ден.
   со ДДВ