Тротинет Ridex
   Тротинет Ridex
   Тротинет Ridex
   Тротинет Ridex
   Тротинет Ridex
   Тротинет Ridex
   Тротинет Ridex
   Тротинет Ridex
   Тротинет Ridex
   Тротинет Ridex

   Тротинет Ridex

   Напиши рецензија (0)
   3.490 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Екстреа модерен, забавен и лесен сопатник за вашето дете. Преклопете го лесно кога вашето дете ќе се замори и носете го без никаков напор.

   Боја :
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Наменет за деца до 100 kg.

   • Рачката се преклопува за полесен транспорт.

   • Силиконски тркалцата.

   • Сопирачка на задните тркала.

   • 3 висини на регулирање на рачките:77,85,92 cm.

   • Меки гумени рачки за удобно возење.

   • Димензии на пакувањето: 73x34x12 cm.

   • Димензии на производот:84x80x11 cm.

   31236
   9999 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Тротинет Ridex

   15 други производи во иста категорија:

   Тротинет Ridex

   3.490 ден.
   со ДДВ