IKEA VURM Држач за шишиња
   IKEA VURM Држач за шишиња
   IKEA VURM Држач за шишиња
   IKEA VURM Држач за шишиња
   IKEA VURM Држач за шишиња

   IKEA VURM Држач за шишиња

   Напиши рецензија (0)
   1.299 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот:

   Материјал: нерѓосувачки челик

   Боја: сива

   Димензии на производот:

   Ширина: 12 см

   Длабочина: 10 см

   Висина: 45 см

   Димензии на пакувањето:

   Должина: 45 см

   Ширина: 12 см

   Висина: 10 см

   Бруто тежина: 0,60 кг

   30055760
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA VURM Држач за шишиња

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA VURM Држач за шишиња

   1.299 ден.
   со ДДВ