Дрвена полица 1740х800х490
   Дрвена полица 1740х800х490

   Дрвена полица 1740х800х490

   Напиши рецензија (0)
   4.500 ден.
   7.900 ден.
   Заштеди 3.400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Висина 1740 / Ширина 800 / Длабочина 490

   Дебелина на летва: 17x90mm

   Број на рафтови: 4

   Материјал: цврсто борово дрво

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Висина 1740 / Ширина 800 / Длабочина 490

   Дебелина на летва: 17x90mm

   Број на рафтови: 4

   Материјал: цврсто борово дрво

   601504
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Дрвена полица 1740х800х490

   16 други производи во иста категорија:

   Дрвена полица 1740х800х490

   4.500 ден.
   7.900 ден.
   Заштеди 3.400 ден.
   со ДДВ