Ролерки (црвени / сини)
   Ролерки (црвени / сини)
   Ролерки (црвени / сини)
   Ролерки (црвени / сини)
   Ролерки (црвени / сини)
   Ролерки (црвени / сини)

   Ролерки (црвени / сини)

   Напиши рецензија (0)
   2.490 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Безбедни и стабилни ролерки на четири тркала идеални за почетници.

   • Цврсти ленти за врзување прилагодени на клик на задниот дел и на глуждот кои овозможуваат лесно зацврстување.

   • Димензии на производот: 36x31x10cm.

   • Димензии на пакувањето: 48x36x12cm.

   Големина :
   Боја :
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   31712
   90 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Ролерки (црвени / сини)

   16 други производи во иста категорија:

   Ролерки (црвени / сини)

   2.490 ден.
   со ДДВ