• Омилената играчка на секое дете, достапна во две бои: сина и портокалова.

• Клацкалка која ќе обезбеди бесконечна авантура за вашите малечки.

• Активноста на клацкалката ги зајакнува мускулите на нозете и рацете за време на движењето, оваа активност е корисна за подобрување на рамнотежата и моторните вештини.

• Составена од нетоксичен, висококвалитетен материјал,  прекрасен дезен за вашите најмили.

• Димензии на седиштето: 30 cm.

• Димензии на производот: 130x37x31 cm.

7888133

Нема рецензии во овој момент.

други производи

16 други производи во истата категорија:
Производот е додаен за споредба.