Pilates Ball + Pump 65cm
   Pilates Ball + Pump 65cm

   Pilates Ball + Pump 65cm

   Напиши рецензија (0)
   1.150 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Atleticore пилатес топка, идеална за растегнување, јакнење и  обликување на телото.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Пилатес топка 65цм со пумпа

   Atleticore пилатес топка, идеална за растегнување, јакнење и обликување на телото. Топката доаѓа заедно со пумпа.

   Како да ја одберете вистинската големина:

   Додека седите на топката, колената треба да ви бидат пониски од карлицата и колкот со горниот дел на телото да биде повеќе од 90°. За подетално видете ја таблицата:

   ATC06595
   22 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Pilates Ball + Pump 65cm

   16 други производи во иста категорија:

   Pilates Ball + Pump 65cm

   1.150 ден.
   со ДДВ