• Ново
  Чевларник КОМО
  Чевларник КОМО
  Чевларник КОМО

  Чевларник КОМО

  Напиши рецензија (0)
  8.980 ден.
  11.380 ден.
  Заштеди 2.400 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Комбинација од два чевларника, со полици за складирање на 2 реда обувки по врата.

  Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

  Висини 121cm и 157m

  Ширина на двата: 130cm

  Длабочина: 25cm

  Капацитет: 42 пара обувки

  Бела боја

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Комбинација од два чевларника, со полици за складирање на 2 реда обувки по врата.

  Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

  Висини 121cm и 157m

  Ширина на двата: 130cm

  Длабочина: 25cm

  Капацитет: 42 пара обувки

  Бела боја

  C34-2P
  994 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Чевларник КОМО

  16 други производи во иста категорија:

  Чевларник КОМО

  8.980 ден.
  11.380 ден.
  Заштеди 2.400 ден.
  со ДДВ