• Ново
  Детски велосипед MAX SUPER MOTO 10.0 18" црвен
  Детски велосипед MAX SUPER MOTO 10.0 18" црвен
  Детски велосипед MAX SUPER MOTO 10.0 18" црвен
  Детски велосипед MAX SUPER MOTO 10.0 18" црвен
  Детски велосипед MAX SUPER MOTO 10.0 18" црвен
  Детски велосипед MAX SUPER MOTO 10.0 18" црвен
  Детски велосипед MAX SUPER MOTO 10.0 18" црвен
  Детски велосипед MAX SUPER MOTO 10.0 18" црвен
  Детски велосипед MAX SUPER MOTO 10.0 18" црвен

  Детски велосипед MAX SUPER MOTO 10.0 18" црвен

  Напиши рецензија (0)
  5.299 ден.
  5.899 ден.
  Заштеди 600 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Големина на тркала 18″

  Предна и задна Caliper кочница

  Пластичен украсен штитник за

  ланецот Ергономско седиште

  Преден и заден браник

  Помошни тркала

  Шише за вода

  Корпа напред

  Висококвалитетни гуми “Wanda”

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
  803818
  50 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Детски велосипед MAX SUPER MOTO 10.0 18" црвен

  16 други производи во иста категорија:

  Детски велосипед MAX SUPER MOTO 10.0 18" црвен

  5.299 ден.
  5.899 ден.
  Заштеди 600 ден.
  со ДДВ