Тег гумиран Kettlebell 12kg
   Тег гумиран Kettlebell 12kg

   Тег гумиран Kettlebell 12kg

   Напиши рецензија (0)
   3.290 ден.
   4.290 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото.

   Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали.

   Тежина на тег 12 kg.

   Тегот е достапен во две бои: црвен и син. 

   Димензии на производот: 19x22x13 cm.

   Боја :
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   121075
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Тег гумиран Kettlebell 12kg

   16 други производи во иста категорија:

   Тег гумиран Kettlebell 12kg

   3.290 ден.
   4.290 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ