Wonder Woman CORE Shaker, 700 ml
   Wonder Woman CORE Shaker, 700 ml

   Wonder Woman CORE Shaker, 700 ml

   Напиши рецензија (0)
   330 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Wonder Woman лежи во вас!

   Од серијата на нови DC шејкери  доаѓа Wonder Woman шејкерот кој ќе ве мотивира за уште подобар тренинг. Ако во салата се трудиш да станеш најдобрата верзија на себе, тогаш Wonder Woman шејкерот е создаден за вас. Силна и самоуверена, исто како Wonder Woman, апсолутно ќе го совладате секој тренинг.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Најдете специфична мотивација за вас и таа ќе ве одржи на тренингот!

   Од серијата нови DC shakers доаѓа врвен дизајн и мотивација со омилен лик. Практичен, лесен и лесен за користење, овој шејкер ќе стане неопходен дел од вашата спортска торба. Лесно се расклопува и чисти со што се овозможува брза подготовка на вкусен оброк по тренинг или кога поради обврски немате време да подготвите посебен оброк.

   Покрај тоа, шејкерите од неодана станаа неизоставен дел во торбите на сите професионални и рекреативни спортисти за подготвување на своите омилени спортски пијалоци кои им обезбедуваат енергија за тренинг или побрзо и подобро закрепнување по тренингот. Шејкерот се вклопува во секоја торба и може да го имате со себе за да обезбедите доволно внесување на течност во текот на денот. 

   Високо квалитетен шејкер

    Шејкерот е направен од нетоксична пластика без BPA и DEHP, целосно отпорен на протекување и гребење, со целосно затворен капак. Во капакот има и специјален отвор за пиење, кој ви овозможува да пиете директно од шејкерот, а под него се наоѓа мрежа за растворање. Капакот лесно може да се отвори и затвори и затоа е идеален за протеински напитоци и шејкови. Волуменот е 700 ml. На надворешната страна има скала која помага во дозирање на пијалокот.

   Карактеристики:

   • Елегантен, високо квалитетен и модерен дизајн
   • ЕУ пластика и производство
   • Антибактериско капаче и навртка
   • 100% непропустливо
   • Без BPA и DEHP и други токсични супстанции
   • Капацитет на садот: 700 ml.
   HSS11302

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Wonder Woman CORE Shaker, 700 ml

   16 други производи во иста категорија:

   Wonder Woman CORE Shaker, 700 ml

   330 ден.
   со ДДВ