Термометар Kikka Boo - Penguin - зелена
   Термометар Kikka Boo - Penguin - зелена

   Термометар Kikka Boo - Penguin - зелена

   Напиши рецензија (0)
   190 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Термометар во облик на пингвин изработен од нетоксичен материјал издржлив на топлина.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Термометар во облик на пингвин изработен од нетоксичен материјал издржлив на топлина.

   Можност од мерење на температура од 0 до 50 Ц.

   Спецификација:

   Погоден за деца од 0+ месеци.

   Димензии на производот: 16x9cm.

   Димензии на пакувањето: 24x13cm.

   550152
   9999 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Термометар Kikka Boo - Penguin - зелена

   16 други производи во иста категорија:

   Термометар Kikka Boo - Penguin - зелена

   190 ден.
   со ДДВ